Yaşam Doğasında Var!

Havuz, süs havuzları, basketbol sahası, mini futbol sahası, evcil hayvanların gezeceği özel serbest alanlar, hayvan bakım ünitesi, çocuk oyun alanları ve parkları, koruluk içerisinde piknik alanları, pergoleler, yürüyüş yolları, hobi bahçeleri, meyve bahçeleri, fitness, sauna, sukuaj, çok amaçlı salon, çocuk kulübü ve bisiklet parkı ile ezber bozan bir yaşam tasarladık.

Doğa ve İnsan Dostu Altın Orman!

Daire başına 25 m² yeşil alanla ormanın içinde, kendi korusuyla Avrupa standartlarının üstünde bir peyzaj alanı tasarladık.

 

 
Huzur veren manzarasıyla İzmir ayaklarınızın altında!

28.000 m² peyzaj ve 180.000 m² inşaat alanıyla, kuzey, güney perspektifine sahip %80’i deniz gçren 1215 konutlu, göz kamaştıran üçgen tarzında 3 bloktan oluşan, kendinize özel hissedeceğiniz bir yaşam konsepti.

Her Nefeste zinde Kalın

Spor yapmak için en iyi yer Altın Orman’daki spor salonunuz. Üstelik spor sonrası kapalı havuz ve sauna keyfi de sizi bekliyor olacak!

 
 
7/24 Güvenlik

Site giriş nizamiyelerinde ve her blok girişinde bulunan güvenlik bankolarında 24 saat güvenlik hizmeti verilecektir. Bina ana girişleri ve site geneli güvenlik amaçlı 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemiyle kontrol edilecektir.

15.000 m²’lik kendi korusunda, yaşam doğasında!

Bir yaşam hayal edin… kendi evinizden çıkıp, Altın Orman’ın koruluğuna karıştığınızda, karşınıza birden bir ağaç ev çıksa… Çocuğunuzla tırmanıp o masallardaki anları yaşasanız. İşte böyle sürprizler de Altın Orman’da yaşanacak.

Sonsuzluk Havuzuyla Keyfi Doruklarda Yaşayacaksınız

Deniz seviyesinden 110 metre yükseklikte yarı olimpik yetişkin ve çocuk havuzu ile mutluluğun garantisi Altın Orman’da.

 
 
Mutlu ve Sağlıklı Çocuklar İçin…

Doğayla bütünleşmiş çocuklar, huzurlu nesiller yetiştirebilmeniz için en önemli ayrıntılardan biridir. Çocuklarımız açık havada arkadaşlarıyla dilediğince zaman geçirdin diye çocuk oyun alanı, spor alanları, bisiklet kullanım alanı, genç ve çocuk havuzu, hobi bahçesi, piknik alanları ve ağaç ev gibi birçok kullanım alanı tasarladık.

BİLGİ TALEP FORMU